Turiu Huawei. Turiu problemą?

Taigi, Google apribojo Huawei prieigą prie Android. Ir ką tai reiškia? Trumpai tariant, reiškia štai ką:
1. Nebebus prieigos prie Android atnaujinimų. Google nebeteiks techninės pagalbos ir palaikymo Android ir Google paslaugoms, naudojamoms Huawei įrenginiuose.
2. Naujos kartos Huawei telefonuose nebebus esminių Google aplikacijų bei paslaugų (pvz., Play Store, Gmail, svarstoma ir dėl YouTube bei Google Maps)
3. Dabar veikiančiuose Huawei modeliuose greičiausiai viskas veiks kaip anksčiau ir svarbiausios Google paslaugos bus prieinamos. Tuo pat metu Huawei kuria ir savo operacinę sistemą.
Tai ką šiuo klausimu daryti, ir ar išvis reikia kažką daryti? Kol viskas tinkamai veikia, imtis žygių savo teisėms ginti gal ir nebūtina. Bet renkantis naują įrenginį, apie galimus apribojimus pagalvoti reikia.
Kita vertus – jei jau įsigytas įrenginys neatliktų esminių funkcijų, dėl ko buvo įsigytas (Gmail, YouTube, Play Store), jis sukurtas dirbti tik su Android sistema, kuria naudotis pilnai neįmanoma, ko gero jau būtų galima pagalvoti, ar įsigytas daiktas neturi esminių trūkumų. Ir ar nėra pagrindo jį grąžinti pardavėjui.

Šaltinis: https://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/juodos-dienos-huawei